Author: f***0
Date:
Review: So satisfied sa feature/specs niya Sulit na for the price Sana mag promo sale ulet thanks
Màu sắc: trái cam
Price: 1.880.300₫
Original Price: 2.186.400₫
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | LCD |
| Features | Media Card Reader |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Black |
| Screen Size | 8" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | Unisoc |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 7.1"-8.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | 4G |
| SKU | se25081997039564250 |
Brand Name: Blackview
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Blackview-sc-0141873905.html
Quality: 1609809 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: f***0
Date:
Review: So satisfied sa feature/specs niya Sulit na for the price Sana mag promo sale ulet thanks
Màu sắc: trái cam
Author: 9***n
Date:
Review: very nice 👍
Màu sắc: màu đen
Author: j***2
Date:
Review: Good product i love it .highly recommended🤓🙏🏼
Màu sắc: màu đen
Author: m***3
Date:
Review: good
Màu sắc: trái cam
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm